Centrum Salzburga zabezpieczone systemem MCS

Produkt: MCS
Größe:1-100 Einheiten
Gebäudetyp: Infrastruktur
Land: Österreich
Partner: PKS Sicherheitssysteme GmbH
0662 880221/12 12
www.pks-sicherheitssysteme.at

Kontrola dostępu regulowana za pomocą pachołków była obsługiwana już od lat 50-tych zeszłego wieku za pomocą popularnych w Austrii tzw. „kluczy policyjnych”. W ciągu wielu lat powstało mnóstwo kopii kluczy, które były coraz częściej używane przez niepowołane osoby. Łączną liczbę nielegalnych kluczy szacuje się na 5000 sztuk! Duża liczba kopii kluczy i wynikający z tego niski poziom skuteczności zabezpieczeń spowodowały, że konieczne stało się wdrożenie systemu zamknięć, który zagwarantuje pełną ochronę przed kopiowaniem kluczy.

System MCS zapobiega niepowołanym wjazdom i wyjazdom

Rozwiązaniem problemu okazał się system MCS (system kodowania magnetycznego) firmy EVVA. Instalację wykonała firma PKS Sicherheitssysteme — certyfikowany partner firmy EVVA. „ O ile mi wiadomo, jeszcze nikomu nie udało się skopiowanie klucza MCS. Dlatego uznałem, że to rozwiązanie będzie najlepsze dla klienta”, wyjaśnia Bernd Popp, dyrektor firmy PKS.

„Szukaliśmy prostego, trwałego i sprawdzonego rozwiązania mechanicznego, które zapewni długoterminową eksploatację i będzie zabezpieczone przed dorabianiem kluczy. Oprócz tego powinna być możliwa także ewentualna rozbudowa”, uzupełnia Christian Morgner. Dodatkowo system kodowania magnetycznego oferuje bardzo dużą liczbę możliwych kombinacji i dlatego za jego pomocą można utworzyć złożoną hierarchię dostępu.

Unikalna w skali światowej technologia magnetyczna

Technologia zabezpieczeń MCS opracowana w ścisłej współpracy z uczelniami technicznymi wykorzystuje zjawisko magnetyzmu. Firma EVVA jest jedynym producentem, który w swojej ofercie posiada magnetyczne systemy zamknięć o tak wysokim standardzie bezpieczeństwa. „System MCS zamontowano niedawno, ale już można stwierdzić, że działa bez zarzutu”, podsumowuje zadowolony pełnomocnik miejski.

Zurück

Sie erreichen uns
Mo - Do: 7:30 - 16:30 Uhr
Fr: 7:30 - 14:00 Uhr


+41 41 511 77 66
oder nutzen Sie unseren Rückruf-Service
Schreiben Sie uns über das Kontaktformular oder einfach direkt an
info-schweiz@evva.com